PANTEON / NEWSY / [NEWS] Ostatni zwiastun „Batman & Harley Quinn”!

[NEWS] Ostatni zwiastun „Batman & Harley Quinn”!

Animowana produkcja, w której Batman wchodzi w konszachty z Harley Quinn właśnie została zapowiedziana zwiastunem.

Złoczyńcami w filmie będą Poison Ivy i FLoronic Man. Harley wraz z Batmanem oraz Nightwingiem chce powstrzymać swoją przyjaciółkę przed zamianą milionów ludzi w rośliny. Panna Quinn ciągnie za sobą chaos i tego właśnie będzie pełno w animacji. Fani ciekawi są jak trio w takim składzie będzie funkcjonować i działaś. Na pewno nie obejdzie się bez wpadek.

Batman & Harley Quinn wyreżyserował Sam Liu, a scenariuszem zajęli się Bruce Timm i James Krieg. W filmie usłyszymy m.in. Melissę Rauch jako Harley Quinn, Kevina Conroya jako Batmana/Bruce’a Wayne’a, Loren Lester jako Nightwinga/Dicka Graysona, Paget Brewster jako Poison Ivy, Johna DiMaggio jako Sarge Steela i Kevina Michaela Richardsona jako Floronic Mana/Jasona Woodrue. Animacja ma zadebiutować już tego lata.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Batman. Klątwa Białego Rycerza

Po niedawno wydanym Tokyo Ghost czy wcześniejszych Chrononautach i Przebudzeniu to kolejny komiks Seana Murphy’ego, jaki można opisać zdaniem fenomenalne rysunki, dużo słabsza fabuła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *