PANTEON / NEWSY / [NEWS] Ogłoszenie obsady serialu Marvela i Hulu – „Runaways”

[NEWS] Ogłoszenie obsady serialu Marvela i Hulu – „Runaways”

Komiksowy Runaways opowiada o szóstce dzieciaków, które dowiadują się, że ich rodzice to superzłoczyńcy. Muszą odkryć swoje moce i połączyć siły, żeby przetrwać, kiedy zostają zmuszone do ucieczki.

Marvel wraz z platformą Hulu produkują serial na podstawie komiksu. Ogłoszono aktorów i aktorki, którzy wcielą się w tytułowych Uciekinierów. Poniżej obsada i opisy, które niestety nie oddają w 100% złożoności charakterów z pierwowzoru. Czy postacie będą wierne oryginałom, przekonamy się dopiero w przyszłym roku, na kiedy planowana jest premiera serialu.

Virginia Gardner jako Karolina Dean – perfekcyjnie piękna, jednak za fasadą wybielonego uśmiechu sporo się kryje. Stara się  nieustannie sprostać wymaganiom rodziców. Jednak pod płaszczykiem bycia perfekcyjną, Karolina doświadcza nowego uczucia, jakim jest chęć do odkrywania swojej tożsamości i podążania za własnymi marzeniami.
Rhenzy Feliz jako Alex Wilder – dumny i władczy nerd, raczej typ samotnika. Alex spędza większość czasu grając w gry, ale tak naprawdę chciałby  spotkać się ze starymi znajomymi z dzieciństwa.
Gregg Sulkin jako Chase Stein – grający w lacrosse bożyszcz nastolatek. Choć wielu uważa go za głupka, Chase przejawia przebłyski inżynieryjnego geniuszu, podobnie jak jego odnoszący sukcesy ojciec.
Lyrica Okano jako Nico Minoru – twarda, bystra i niezależna. Ucieleśnienie depresyjnej nastolatki. Jej starannie utrzymany wizerunek gothki izoluje ją od rodziny i przyjaciół, ale być może tym czego potrzebuje naprawdę jest ktoś z kim mogłaby porozmawiać.
Allegra Acosta jako Molly Hernandez – najmłodsza i najbardziej niewinna z całej paczki, znana ze swojego dziecięcego wigoru oraz pragnienia przynależności.
Ariela Barer jako Gert Yorkes – fioletowowłosa okularnica, współczesna punkówa. Wykorzystuje każdy moment, żeby wyrazić swoje zdanie. Gert czasem zachowuje się jako arogancka strażniczka sprawiedliwości, żeby zamaskować swoje prawdziwe uczucia.

źródło: Marvel.com

AUTOR Paweł Kicman

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Amazing Spider-Man J. Michaela Straczynskiego. Tom 1

Co to było za fascynujące doświadczenie! Zdawałem sobie sprawę z dość pozytywnego odbioru runu J. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *