PANTEON / NEWSY / [NEWS] Oficjalny opis „Thor: Ragnarök”!

[NEWS] Oficjalny opis „Thor: Ragnarök”!

Wczoraj pokazaliśmy Wam kilka zdjęć z planu oraz kadrów z nadchodzącej trzeciej części przygód nordyckiego Boga Piorunów. Dziś mamy dla Was oficjalny opis produkcji.

Thor (Chris Hemsworth) powraca do Asgardu, kiedy docierają do niego wieści o tym, jak źle się dzieje w jego rodzinnym świecie. Po powrocie dowiaduje się, że rządy Lokiego (Tom Hiddleston) – nadal pod postacią Odyna (Anthony Hopkins) – doprowadziły do uchybień w panującym prawie, których rezultatem jest ucieczka Heli (Cate Blanchett) z więzienia. Kiedy ona i Thor się spotykają dochodzi do starcia, podczas którego wysyła ona Odynsona na Sakaar, barbarzyńską planetę pod rządami czarującego ale niegodziwego Grandmastera (Jeff Goldblum). Tam Gromowładny spotyka Walkirię (Tessa Thompson) ukrywającą się na Sakaarze. Grandmaster zmusza Thora do walk na arenie, co w konsekwencji prowadzi do utraty Mjölnira (i obcięcia włosów). Jednym z gladiatorów okazuje się Hulk (Mark Ruffalo), który wyrósł na niemal boską postać na Saakarze.

Kiedy obaj Avengers dochodzą do porozumienia, rozpoczyna się ich podróż, podczas której dochodzi do krótkiego spotkania z Dr Strangem (Benedict Cumberbatch).

Reżyserem Thor: Ragnarök jest Taika Waititi (What We Do in the Shadows). Scenariuszem zajęli się Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. Thor: Ragnarök pojawi się na polskich ekranach 25 października.

Źródło: ComingSoon.net

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Amazing Spider-Man J. Michaela Straczynskiego. Tom 1

Co to było za fascynujące doświadczenie! Zdawałem sobie sprawę z dość pozytywnego odbioru runu J. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *