PANTEON / NEWSY / [NEWS] Oficjalne zdjęcie przedstawiające The Vulture w „Spider-Man: Homecoming”

[NEWS] Oficjalne zdjęcie przedstawiające The Vulture w „Spider-Man: Homecoming”

W sieci pojawiło się oficjalne zdjęcie głównego złoczyńcy z nadchodzącego filmu o Parkerze. Wraz z nim opublikowany został opis antagonisty granego przez Michaela Keatona.

Adrian Toomes (Michael Keaton) jest biznesmenem, którego działalność skupia się na sprzątaniu miast po walkach super-herosów. Jego miejsce zajmuje jednak projekt Tony’ego Starka, który powstał po wydarzeniach w Kapitanie Ameryce: Wojnie Bohaterów. Toomes nie ma zamiaru godzić się na wypchnięcie jego firmy z rynku i zostaje „mrocznym Tonym Starkiem”, jak opisał go jeden z producentów Spider-Man: Homecoming. Opublikowane zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Wiadomo również, że The Vulture połączy siły z Shockerem (Bokeem Woodbine) i Tinkererem (Michael Chernus). Wraz z nimi stworzy nowe potężne bronie (z fragmentów obcej technologii, które uda mi się zdobyć), którymi będą handlować wśród kryminalistów.

Spider-Man: Homecoming wyreżyserował Jon Watts, scenariuszem zajęli się John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein. W obsadzie zobaczymy Toma Hollanda, Michaela Keatona, Marisę Tomei, Roberta Downeya Jr.’a, Zendayę, Donalda Glovera. Premiera filmu na świecie ustalona została na 7 lipca tego roku.

Źródło: USAToday.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Amazing Spider-Man Epic Collection: Ostatnie łowy Kravena

Ostatnie łowy Kravena najprościej opisać jako pełną mroku i brutalności opowieść o obłędzie, strachu, zemście i honorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *