PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowy trailer filmu Assassin’s Creed

[NEWS] Nowy trailer filmu Assassin’s Creed

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Assassin’s Creed. Produkcja bazować będzie na realiach świata wykreowanego w grach firmy Ubisoft, a także na kartach licznych powieści i komiksów. Koncepcja uniwersum opiera się na Zakonie Asasynów, który od wieków walczy z konkurencyjnym ugrupowaniem – Templariuszami. Fabuła zarówno gier, jak i zapowiedzianego filmu, kreci się wokół motywów historycznych, oraz maszyny, która odnajduje u potomków Asasynów wspomnienia zapisane w genach, niezbędne do odnalezienia pewnych znaczących artefaktów.

Głównym bohaterem filmu będzie Callum Lynch, skazany barman, który tak jak jego odpowiednik z serii gier, zatraci się w maszynie Animus i uda w daleką podróż w przeszłość, odkrywając swe skrytobójcze korzenie. W Calluma Lyncha wcieli się Michael Fassbender, znany miłośnikom kina komiksowego z roli Magneto w filmach o X-Men. Uważni widzowie filmów superhero dojrzą w filmie również inne znajome twarze – Jeremy’ego Ironsa (Alfred Pennyworth w Batman v Superman: Dawn of Justice) czy Marrion Cotillard (Talia al Ghul w The Dark Knight Rises).

Premiera filmu w Polsce 6 stycznia 2017 roku.

AUTOR Doctus

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] „X-Men: Supernova” – Nowy Film z X-Men Potwierdzony!

Filmowe uniwersum spod znaku X-Men rozwija się w zastraszającym tempie. W sieci pojawiła się informacja dotycząca …

KOMENTARZ

  1. Już ja się naczekałem na te adaptację gier 😉 Posta, Warcraft. Zawsze z tego wychodzi jedno – crap. Więc podziękuje. WoW na trailerach też zapowiadał się jak nowy Władca Pierścieni, a tego oglądać się nie dało. Chciałbym wierzyć że z AC będzie inaczej, ale już znudziło mi się robienie sobie nadziei…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *