PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowy strój Kapitana Ameryki na okładce „Secret Empire” #0?

[NEWS] Nowy strój Kapitana Ameryki na okładce „Secret Empire” #0?

W sieci pojawiła się okładka serii Secret Empire #0, czyli preludium do nadchodzącego eventu o tym samym tytule.

Autorem okładki, którą możecie zobaczyć poniżej, jest Mark Brooks. Widzimy na niej Kapitana stojącego pośród zgliszczy. Obecny kostium jest rozerwany, ukazując pod spodem nowy, z symbolem Hydry na piersi. Nie wiadomo jednak, czy to tylko symboliczne nawiązanie do tego, co ma się zdarzyć podczas eventu, czy może zapowiedź prawdziwej zmiany stroju Rogersa po jego przejściu na „ciemną stronę mocy”. Zeszytem #0 zajęli się artyści Nick Spencer (scenariusz), Daniel Acuna (oprawa graficzna) i wcześniej już wspomniany Mark Brooks (okładka). Numer trafi do sklepów w kwietniu.

Poniżej linkujemy również okładkę Secret Empire #1, za które odpowiadają: ponownie Nick Spencer (scenariusz), Steve McNiven (oprawa graficzna) i raz jeszcze Mark Brooks (okładka). Ten zeszyt pojawi się w sklepach w maju.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Lepsi wrogowie Spider-Mana

Być może największa magia uniwersum Marvela leży w tym, że dzięki gigantycznym rozmiarom, które osiągnęło …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *