PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowy klip promujący „Spider-Man: Homecoming”

[NEWS] Nowy klip promujący „Spider-Man: Homecoming”

Premiera kolejnego podejścia do opowiedzenia historii Petera Parkera zbliża się wielkimi krokami. Nie ma się więc co dziwić coraz więcej ilości klipów promocyjnych.

Tym razem widzimy młodego Parkera wraz z Tonym Starkiem w limuzynie, zaraz po wydarzeniach ukazanych w Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. W scenie obaj próbują nagrać wideo, które ma dać alibi Peterowi na weekend spędzony w Europie. Cały klip możecie zobaczyć poniżej.

https://www.instagram.com/p/BU8A_lyjO3x/

Spider-Man: Homecoming wyreżyserował Jon Watts, scenariuszem zajęli się John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein. W obsadzie zobaczymy Toma Hollanda, Michaela Keatona, Marisę Tomei, Roberta Downeya Jr.’a, Zendayę, Donalda Glovera. Premiera filmu na świecie ustalona została na 7 lipca tego roku.

Źródło: Instagram.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Amazing Spider-Man Epic Collection: Ostatnie łowy Kravena

Ostatnie łowy Kravena najprościej opisać jako pełną mroku i brutalności opowieść o obłędzie, strachu, zemście i honorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *