PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowy członek Teen Titans? Zobacz kto pojawi się w najnowszym zeszycie

[NEWS] Nowy członek Teen Titans? Zobacz kto pojawi się w najnowszym zeszycie

W Teen Titans #6 pojawi się postać znana z Young Justice. W marcu, na łamach zeszytu zobaczymy Jacksona Hyde’a, szerzej znanego pod pseudonimem Aqualad. 

„Aqualad powstaje” część pierwsza! Nowa historia! Nowe miasto! Nowy członek? Kiedy reszta drużyny zapoznaje się z nowym życiem w Wieży Tytanów, Damian (przyp. red. Damian Wayne – Robin) prowadzi śledztwo w sprawie serii tajemniczych zniknięć na terenie San Francisco. Tymczasem Jackson Hyde kieruje się na zachód, aby spełnić swoje przeznaczenie i odnaleźć siebie… w szeregach Młodych Tytanów!

fot. DC Comics

Odświeżona wersja postaci Aqualada została wprowadzona w 2010 roku na potrzeby opowieści Brightest Day, a debiutował obok Young Justice, gdzie był kluczowym członkiem drużyny. Do jego zdolności należy zaliczyć kontrolę nad wodą i elektrycznością oraz umiejętność oddychania w głębinach.

Aqualad ostatnio wystąpił w DC Universe: Rebirth #1, gdzie ogłaszając swój coming-out popadł w konflikt z… własną matką!

fot. DC Comics

Scenarzystą Teen Titans #6 jest Benjamin Percy, a rysunkami zajął się Khoi Pham oraz Wade von Grawbadger.

fot. DC Comics

Premiera Teen Titans #6 odbędzie się 22 marca 2017 roku. Zeszyt w cenie 2,99$. Polski czytelnik będzie miał okazję nabyć komiks za pośrednictwem serwisu Amazon.

Źródło: comicbook.com

AUTOR Bartek Wojnowski

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Znamy datę premiery serialu „Kleszcz” od Amazon!

Amazon opublikował sieci teaser serialu Kleszcz, w którym ujawnia datę premiery serii. Serial zadebiutuje 25 sierpnia …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *