PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowość od Wydawnictwa Fantasmagorie – „Quantum and Woody” od Valiant Comics!

[NEWS] Nowość od Wydawnictwa Fantasmagorie – „Quantum and Woody” od Valiant Comics!

Dzięki Wydawnictwu Fantasmagorie na naszym rodzimym rynku zadebiutuje Valiant Comics z pierwszym tomem Quantum and Woody.

Quantum and Woody to komiks autorstwa Jamesa Asmusa (scenariusz) i Toma Fowlera (oprawa graficzna). Pierwszy numer pojawił się na rynku w 2013 roku.

Dawno, dawno temu, Eric i Woody Hendersonowie byli nierozłączni. Byli adoptowanymi braćmi. Najlepszymi przyjaciółmi. Błyskotliwymi umysłami. Po latach oddalili się od siebie, stali się rywalami. Za sprawą splotu pewnych okoliczności, takich jak śmierć ich ojca oraz niefortunny eksperyment naukowy, zyskali nowe moce, a także doskonały powód do noszenia kostiumów i walki ze zbrodnią. Przygotujcie się, ludzie! Quantum i Woody nadchodzą! (wraz z kozą).

Pierwszy raz postaci Quantuma i Woody’ego zadebiutowały na łamach komiksu w 1997. Twórcami postaci są Christopher Priest (Deathstroke, Captain America and The Falcon) i M. D. Bright (Wonder Woman vol. 2 (1998), Transformers Spotlight: Nightbeat). Ciekawostką może być fakt, że bracia Russo, znani głównie z reżyserii dwóch ostatnich filmów o Kapitanie Ameryce oraz nadchodzących dwóch kolejnych części Avengers, ogłosili, iż zaadaptują Quantum and Woody na srebrne ekrany w formie serialu.

Planowana data premiery Quantum and Woody 1: Najgorsi superbohaterowie na świecie została zaplanowana na 26 kwietnia br.

Źródło: Fantasmagorie.com.pl

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Podgląd na „Doom Patrol” #6

Doom Patrol to komiks ze stajni DC Comics. Autorem scenariusza jest Gerard Way, a za …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *