PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowe zdjęcia z hawajskiego planu „Marvel’s The Inhumans”

[NEWS] Nowe zdjęcia z hawajskiego planu „Marvel’s The Inhumans”

Tym razem możemy zobaczyć, jak będą prezentować się Medusa, Maximus oraz Crystal. Dodatkowo ponownie pojawia się figura Lockjawa.

Dzięki kontu Reel News Hawaii na Twitterze, w sieci regularnie pojawiają się zdjęcia z planu. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć Medusę (Serinda Swan), którą trudno przeoczyć dzięki jej bardzo rozpoznawalnej fryzurze. U jej boku znajduje się jej mąż, Black Bolt (Anson Mount). Maximus (Iwan Rheon) najprawdopodobniej znajduje się zaraz za nimi.

Na wcześniejszych zdjęciach, dzięki hawaii isla 808, mogliśmy dojrzeć Crystal (Isabelle Cornish). Oprócz figury Lackjawa możemy zobaczyć menhir, który może się kojarzyć z Monolitem, pojawiającym się w Agentach TARCZY.

Obsada serialu to: Anson Mount jako Black Bolt, Iwan Rheon jako Maximus, Serinda Swan jako Medusa, Ken Leung jako Karnak, Eme Ikwuakor jako Gorgon, Isabelle Cornish jako Crystal, Mike Moh jako Triton oraz Sonya Balmores jako Auran.

Premiera dwóch pierwszych odcinków Marvel’s The Inhumans reżyserowanych przez Roela Reine odbędzie się 1 września tego roku w kinach IMAX. Od 26 września serial będzie można zobaczyć na stacji ABC, która go współprodukcje wraz z Marvel Television.

Źródło: Twitter.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Znamy pełną obsadę drużyny serialowej adaptacji „New Warriors”!

Marvel może i długo czekał z ogłoszeniem obsady serialu, ale jak już się za to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *