PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowe detale na temat „Ant-Man and The Wasp”

[NEWS] Nowe detale na temat „Ant-Man and The Wasp”

W porównaniu do innych produkcji Kinowego Uniwersum Marvela, o Ant-Man and The Wasp nie mówi się zbyt dużo. Czy zaczęły się zdjęcia? Kogo zobaczymy ponownie? Czy pojawi się ktoś z Avengers?

Na pewno znamy odpowiedź na dwa z tych pytań. Produkcja rozpocznie się za miesiąc, a w filmie powrócą na pewno odtwórcy ról tytułowych, Paul Rudd i Evangeline Lilly. Wiemy też już co nieco o fabule filmu. Do tego w sieci pojawiły się nowe informacje, które dają nam mały podgląd na złoczyńców i, jak to w filmach bywa, romans.

Portal MCUExchange donosi, iż w filmie zobaczymy na pewno trzy nowe postaci. Pierwszą z nich jest Dawn, którą najprawdopodobniej zagra Hannah John-Kamen. Opisana jest ona jako „charyzmatyczna, ekscentryczna, nieprzewidywalna i wybrakowana”. Fani spekulują, iż jest to Dawn Starr, co z kolei wskazuje, że w filmie może pojawić się Elihas Starr, bardziej znany jako jeden z przeciwników Ant-Mana, Egghead.

Oczekuje się również, że filmie zostanie rozwinięta historia Janet Van Dyne. Jeśli ktoś, nie pamięta to w Ant-Manie widzimy ją w Quantum Realm, w którym zaginęła podczas jednej z misji z Hankiem Pymem. Krążą podejrzenia, że Pym po raz kolejny podejmie się poszukiwań swojej żony.

Ostatnią nową postacią najprawdopodobniej zostanie obiekt westchnień nikogo jak innego, jak Luisa (Michael Pena), kumpla Scotta. Dziewczyna ma mieć na imię Victoria i jest opisana jako „stuknięta, a zarazem inteligentna”.

Ant-Man and The Wasp wyreżyseruje ponownie Peyton Reed (Ant-Man). Scenariuszem zajęli się Andrew Barrer oraz Gabriel Ferrari z małą pomocą Paula Rudda, który powróci jako Scott Lang/Ant-Man. W filmie zobaczymy również ponownie Evangeline Lilly jako Hope van Dyne/Wasp, Michaela Douglasa jako Hynka Pyma oraz Michaela Penę jako Luisa. Premiera filmu zaplanowana została na 6 lipca 2018 roku.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Kapitan Marvel

Dzień w pracy może się strasznie dłużyć, bez względu na towarzystwo, jeśli zaraz po skończonej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *