PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowa seria od Cullena Bunna – „Dark Ark”

[NEWS] Nowa seria od Cullena Bunna – „Dark Ark”

Co jeśli Arka Noego nie była jedyną arką budowaną na Ziemi przed wielką powodzią? Na to pytanie z odpowiedzią spieszy Cullen Bunn w nowej serii wydawanej przez AfterShock Comics.

Tą drugą arką byłaby oczywiście Dark Ark, w której zgromadzone zostałyby wszystkie potwory i monstra chodzące po Ziemi, m. in. wampiry i smoki. Seria opowiadać będzie o tym, jak te stwory próbują wytrzymać ze sobą w ciasnej łodzi, jak walczą o przetrwanie i jak mężczyzna, który je wszystkie zebrał walczy o odkupienie.

Grzeszność ludzkości zmusiła Stworzyciela do zniszczenia świata poprzez powódź. Noah otrzymał zadanie zbudowania arki, dzięki której ocali swoją rodzinę i wszystkie gatunki zwierząt. To nie jest jego historia. Ciemne moce rozkazały czarnoksiężnikowi Shrae, aby ten zbudował swoją własną arkę i ocalił nienaturalne stworzenia. Co się wydarzy na łodzi wypełnionej monstrami, gdzie zdradliwe intrygi i straszliwa przemoc są prawem?

Scenariuszem Dark Ark zajął się Cullen Bunn i to własnie on wpadł na taką zabawę katolicką przypowieścią. Oprawy graficznej podjął się Juan Doe. Seria pojawi się nakładem wydawnictwa AfterShock Comics, a pierwszy numer zadebiutuje 20 września tego roku.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Hrabstwo Harrow tom 4: Rodzina

W czwartym tomie Hrabstwa Harrow czytelnicy otrzymują odpowiedzi na kilka dręczących pytań, młoda wiedźma dostaje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *