PANTEON / NEWSY / [NEWS] Jak naprawdę wyglądała rola Nathana Filliona w „Strażnikach Galaktyki 2”? Reżyser odpowiada.

[NEWS] Jak naprawdę wyglądała rola Nathana Filliona w „Strażnikach Galaktyki 2”? Reżyser odpowiada.

Strażnicy Galaktyki 2 nadal królują w światowym box office. Sam reżyser filmu, James Gunn, pracuje już nad scenariuszem do kolejnej części. W przerwie w pracy wyjawił na swoim facebooku, jaką rolę odegrał w filmie jego przyjaciel, Nathan Fillion.

Fillion może być niektórym znany z takich seriali jak Castle czy Firefly. Jest on wieloletnim przyjacielem Gunna. Reżyser Strażników chciał, aby ten był w jakiś sposób częścią Kinowego Uniwersum Marvela, ale wiedział, że zrobienie z niego jednego ze statystów nie będzie wystarczające. Tak oto Fillion, a raczej jego zdjęcia, został Simonem Williamsem; w komiksach Williams to nie kto inny, jak Wonder Man.

W poście na facebooku reżysera możemy przeczytać, że według niego Fillion jest idealny do roli „czasami wrednego aktora/super-herosa”, bynajmniej nie dlatego, że jego przyjaciel sam jest wredny, ale dlatego, że jest dobry w odgrywaniu tego typu ról. Po rozpoczęciu zdjęć do drugich Strażników Galaktyki sieć zalały zdjęcia z plakatami filmowymi, na których możemy zobaczyć Filliona w roli Williamsa. Gunn przyznał, że od początku miał on w zamyśle wykorzystanie ich jako easter eggów. Musiał je jednak najzwyczajniej wyciąć z ostatecznej wersji filmu, bo spowalniały akcje.

W poście Gunna, który możecie przeczytać w oryginale poniżej, obiecuje on nam, że niedługo zobaczymy wszystkie plakaty filmowe zaprojektowane na potrzeby easter eggów i wyraża również nadzieję, że Simon Williams pojawi się ponownie. Do oświadczenia dodany został już jeden z plakatów, który wygląda na historię życia Tony’ego Starka. Oczywiście, tytułową rolę odgrywa własnie Williams.

As many of you know one of my best friends in the world is Nathan Fillion. Along with Michael Rooker and Gregg Henry he'…

Posted by James Gunn on Mittwoch, 17. Mai 2017

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Avengers: Wojna bez Granic

Dziesięć lat i osiemnaście filmów. Najnowszy, dziewiętnasty, podnosi stawkę trzeciej fazy Kinowego Uniwersum Marvela do kosmicznych wymiarów. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *