PANTEON / NEWSY / [NEWS] Michael Beach oficjalnie dołącza do obsady „Aquamana”

[NEWS] Michael Beach oficjalnie dołącza do obsady „Aquamana”

Zdjęcia do Aquamana trwają w najlepsze w Australii, a tymczasem do obsady kolejnej produkcji ze stajni WB i DC dołącza kolejny aktor.

Oficjalnie potwierdzone zostało, że do obsady filmu dołączył Michael Beach. Najbardziej znany jest z produkcji telewizyjnych, m. in. Ostrego Dużyru czy Synów Anarchii. Zagrał również w takich filmach jak Władza, czy Naznaczony 2.

Michael Beach oficjalnie dołącza do obsady "Aquamana"

Beach w Aquamanie zagra Jessego Kane’a, członka grupy przestępczej działającej na pełnym morzu, którego spotkanie z Aquamanem nie będzie najłatwiejsze. Fani spekulują, że postać ta będzie miała coś wspólnego z Black Mantą. Studio WB na ten moment nie potwierdza tej tezy.

W Aquamanie zobaczymy Jasona Momoę, Amber Heard, Nicole Kidman, Ludi Lin, Dolpha Lundgrena, Willema Dafoe, Patricka Wilsona, Temuera Morrison, Yahya Abdul-Mateen II, Patricka Coxa, Otis Dhanji oraz Kaan Guldur. Premiera zaplanowana jest na 19 grudnia 2018 roku.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Liga Sprawiedliwości

Bałem się o ten film. Właściwe, to w pewnym momencie pogodziłem się z tym, że …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *