PANTEON / NEWSY / [NEWS] Miasto Grzechu na Małych Ekranach

[NEWS] Miasto Grzechu na Małych Ekranach

Dobrej jakości produkcje telewizyjne nie są dziś zaskakującym wyjątkiem, ale oczekiwaną normą. Newsy o tym, że producenci serialów coraz częściej interesują się komiksami mogą więc tylko cieszyć. Deadline.com uradowało wczoraj fanów graficznego kryminału spod skrzydeł Franka Millera. Według publicysty portalu, studio TWC zamierza wyprodukować odcinkowy reboot Sin City. Adaptacją zajmie się Glen Mazzara, znany ze współtworzenia telewizyjnego The Walking Dead oraz reżyser Len Wiseman (Underworld, Lucifer).  Nowa seria ma znacznie różnić się od 2 wcześniejszych, kinowych części.

Miasto Grzechu, okładka.

Komiks Miasto Grzechu uważany jest za jedno z największych, autorskich osiągnięć Franka Millera. Mroczny, zrealizowany w czerni i bieli thriller trafił także do Polski za pośrednictwem wydawnictwa Egmont.

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

Elektra z kolekcji Superbohaterowie Marvela – czy warto sięgnąć po wydanie Hachette?

Wydawani przez Hachette Superbohaterowie Marvela dobili już do czterdziestego tomu. Mimo że jestem osobą, która …

KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *