PANTEON / NEWSY / [NEWS] Marvel zapowiada powrót… „Runaways”

[NEWS] Marvel zapowiada powrót… „Runaways”

Wraz z produkcją serialu opartego na serii komiksów pt. Runaways przez serwis Hulu, Marvel postanowił przywrócić drużynę nastolatków, która zadebiutowała w 2003 roku na karty komiksu.

Jako pierwsza powrót Runaways zapowiedziała Nico Minoru, córka pary czarnoksiężników. Później dołączył do niej Chase Stein, sportowiec, którego rodzice byli złymi naukowcami. Najnowszy teaser to nikt inny jak Old Lace, drużynowy dinozaur. Wszystkie teasery, wraz z przetłumaczonymi na nich tekstami, mamy dla Was poniżej.

Kolejna uciekająca złośliwa nastoletnia gotka ze zbyt dużym bagażem. Kolejna nastoletnia czarownica ze złamaną różdżką. Kolejna zagubiona dziewczyna z Malibu, która całuje niewłaściwe osoby albo właściwe osoby w niewłaściwym czasie. Kolejny zapomniany super dzieciak z super fryzurą i sercem pełnym magii, szukając kogoś w potrzebie.

Kolejny tępy sportowiec z wielką gębą i kwadratową szczęką zbudowaną do przyjmowania ciosów. Kolejny wykończony super dzieciak, który nigdy nie był specjalnie super. Kolejny chłopiec wzdychający do dziewczyny, która i tak jest dla niego za dobra. Kolejny nikt z LA bez przyjaciół za wyjątkiem swojego dinozaura oraz planem, którego nie może skopać.

Rrrrraaaarrrrr?

Na ten moment nic nie wiadomo o tym, kto odpowiada za scenariusz, a kto za oprawę graficzną. Marvel lubi się droczyć z fanami takimi teaserami i pozostaje nam tylko czekać na więcej informacji ze źródła.

Runaways stworzyli Brian K. Vaughan i Adrian Alphona. Seria opowiada o szóstce dzieciaków, których rodzice należeli do złowieszczej organizacji The Pride. Młodzież jednoczy się w buncie przeciwko rodzicom, kradnie ich bronie oraz wynalazki. Cała drużyna ma tylko jeden cel – położyć kres The Pride.

Źródło: Twitter.com/Marvel

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Fantastyczna Czwórka tom 1

Scenarzysta Jonathan Hickman stał się w ostatnich latach jednym z głównych architektów uniwersum Marvela, przez co już nawet …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *