PANTEON / NEWSY / [NEWS] Laleczka Chucky powraca!

[NEWS] Laleczka Chucky powraca!

Kult Chucky, bo taki tytuł nosi kolejny film z opętaną laleczką w roli głównej, ma pojawić się jeszcze w tym roku, na Halloween.

Zdjęcia do kolejnej odsłony mają się rozpocząć 9-ego stycznia, a sam film zostanie wydany bezpośrednio na Blu-Ray, DVD oraz Digital HD. Reżyserem będzie scenarzysta wszystkich filmów z serii, Don Mancini.

Opis filmu:

Nica (Fiona Dourif) wylądowała w psychiatryku, przekonana, iż to ona jest odpowiedzialna ze zabicie swojej rodziny, a nie opętana lalka. Kiedy jej psychiatra przynosi lalkę, aby pomóc w jej terapii, w ośrodku rozpoczyna się seria niewyjaśnionych morderstw. Nica zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie zwariowała i łączy siły z Andym Barclayem (Alex Vincent), który z kolei walczy z partnerką Chuky’ego, Tiffany, na zewnątrz. W tym samym czasie główna bohaterka musi stanąć do walki z mordercą w ścianach psychiatryka.

Źródło: ComicBook.com

 

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

3 komentarze

  1. Nie wiem, czy to nie jeden z tych horrorów których remake może pogrzebać klimat oryginału. Obserwuje dzisiaj niewielką zdolność filmowców do uchwycenia groteski, wszystko jest kręcone „na poważnie”, a zdecydowanie nie wszystko tak kręcone być powinno. Czasami to zwyczajnie zabija klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *