PANTEON / NEWSY / [NEWS] „Krypton” zostanie jednak wyemitowany!

[NEWS] „Krypton” zostanie jednak wyemitowany!

Serial Krypton zostanie wyemitowany przez stację SyFy w 2018 roku. Krok ten podyktowany jest próbą zbudowania przez stację renomy kanału, który przyciągać będzie fanów sci-fi, fantasy i horroru.

Krótko po kwietniowej publikacji, promo Kryptonu zostało usunięte. Wtedy powstały pogłoski, iż nie dojdzie do emisji serii, która była we wczesnych fazach produkcji od 2014 roku. Przez ostatni rok regularnie ujawniane zostawały kolejne osoby dołączające do obsady serialu.

Krypton opowiadać będzie historię dziadka Supermana, Seyg Ela, który walczyć będzie o przywrócenie honoru Domu El oraz wyprowadzenie swojej rodzimej planety z chaosu.

W obsadzie serialu zobaczymy Camerona Cuffe i Georginę Campbell jako dziadków Supermana, Seg-Ela i Lytę Zod. Dołączył do nich Ian McElhinney (Gra o Tron) jako dziadek Seg-Ela – Val-El, Ann Ogbomo jako matka Lyty – Primus Alura Zod, Aaron Pierre w roli kadeta Dev-Ema, Rasmus Hardiker w roli najlepszego przyjaciela i biznes partnera Seg-Ela – Kema, Elliot Cowan jako Szef Magister Kandoru – Daron Vex i Wallis Day jako młodszy magister Nyssa Vex.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Kiedy rozpoczną się zdjęcia do aktorskiej serii „Teen Titans”?

Jeszcze w kwietniu świat obiegła wiadomość o umieszczeniu aktorskiego serialu Teen  Titans w planach DC Entertainment …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *