PANTEON / NEWSY / [NEWS] Komiksy „Mystery Science Theater 3000” od Dark Horse Comics

[NEWS] Komiksy „Mystery Science Theater 3000” od Dark Horse Comics

Dark Horse Comics nareszcie udało się podpisać umowę z Best Brains Productions. Tym samym możemy oczekiwać od nich komiksowej adaptacji Mystery Science Theater 3000, kultowego serialu, który powróci na platformie Netflix.

Wydawnictwo Dark Horse Comics starało się o ten kontrakt ponad 20 lat, do czego przyznał się wiceprezydent firmy, Randy Stradley. Nie wiadomo jeszcze, czy komiksy będą wiernymi adaptacjami epizodów, czy może będą opowiadać historie pomiędzy nimi.

Dla tych, którzy nie wiedzą, o czym jest Mystery Science Theater 3000: serial opowiada o dziwacznej grupie składającej się z ludzkiego nosiciela oraz dwóch zbudowanych przez niego robotów na pokładzie Satelity Miłości. Pechowy człowiek został uwięziony na satelicie i jest zmuszony oglądać najgorsze filmy klasy B, jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Aby nie zwariować, zbudował on sobie dwa roboty i wraz z nimi komentuje oglądane twory.

Data premiery serialu na Netflixie oraz data wydania komiksu nie jest jeszcze znana.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Nasze potyczki ze złem

Po lekturze komiksu Pan Higgins wraca do domu dość szybko o nim zapomniałem i nie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *