PANTEON / NEWSY / [NEWS] Kolejni goście Comic Con Polska

[NEWS] Kolejni goście Comic Con Polska

Poznaliśmy kolejnych gości imprezy, która odbędzie się 10-11 czerwca w Warszawie. Mowa oczywiście o Comic Con Polska. Oto oni:

cc-polska-22

Gemma Whelan jest najbardziej znana z roli Yary Greyjoy w Grze o Tron, wystąpiła również w filmie Wilkołak oraz w Podróżach Guliwera. Czy wiecie, że udzielała głosu postaciom z gier, takich jak Dragon Age oraz Final Fantasy XIV?

 


cc-polska-11

Marta jest młodą cosplayerką z Poznania. Tworzy stroje od trzech lat i uwielbia robić zbroje fantasy. Do tej pory stworzyła stroje takie jak Nova ze StarCraft, Diana z League of Legends czy Mercy z Overwatcha. Często pracuje w branży gier jako cosplayer, jest znana z tworzenia strojów dla CENEGA, była również na wydarzeniu Overwatch All Stars jako D.Va. Jej głównym celem jest upowszechnianie ręcznie robionych kostiumów, szacunku do pracy innych i dobrej zabawy. Podczas gdy jest gościem na zagranicznych wydarzeniach, Marta zawsze stara się pomagać nowym cosplayerom tworzyć ich własne stroje oraz udzielać porad. Nie boi się opalarki, szlifierki czy pracy przez wiele godzin. Na Comic Con Warszawa / Comic-Con Polska będziecie mogli zapytać ją o rady dotyczące strojów oraz zrobić sobie zdjęcia.

źródło: https://www.facebook.com/ComicConPolska

AUTOR Paweł Kicman

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Dwójka kolejnych gości na Comic Con Warszawa ogłoszona

Kolejnymi ogłoszonymi gości Warszawskiego Comic Conu będą:  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *