PANTEON / NEWSY / [NEWS UPDATE] Najnowsze Wieści Dotyczące Filmu „Logan”

[NEWS UPDATE] Najnowsze Wieści Dotyczące Filmu „Logan”

UPDATE 1: 

Reżyser James Mangold uderza ponownie, tym razem z fotografią przedstawiającą aktora Hugh Jackmana ucharakteryzowanego na Rosomaka.

logan-pierwsza-forografia-hjW filmie X-Men Apocalypse wprowadzono postać Calibana, mutanta obdarzonego mocami namierzania swoich genetycznych pobratymców. Odegrał go Tomas Lemarquis. W Loganie” postać tę sportretuje inny aktor – Stephen Merchant. Poniżej prezentujemy Wam zdjęcia udostępnione przez Jamesa Mangolda, reżysera 3 części przygód Rosomaka. Przypominamy, że w filmie ujrzymy (ponownie) dystopiczną przyszłość świata mutantów, w której młode pokolenia homo-superior są zmieniane w żywe narzędzia zniszczenia, a nasz protagonista lata świetności ma już za sobą. Zapowiedziano również występ Sir Patricka Stewarta, oczywiście w roli Charlesa Xaviera. Premiera w marcu przyszłego roku.

logan-caliban-photoPoniżej najnowsza fotka z filmu, na której widzimy Reavera. Zapowiada się też, że już niedługo zobaczymy zwiastun. MPAA (Motion Picture Association of America) oprócz oznaczenia filmu jako R wymieniło, że czas trwania pierwszej zajawki to 1 minuta i 46 sekund. O filmie nie wiadomo zbyt wiele. Wolverine jest w nim o wiele starszy, a  jego moce nie działają już tak silnie jak kiedyś. Z racji tego, że zdolność regeneracji jest o wiele słabsza Logan będzie poddany wiecznym cierpieniom i kolejny raz sięgnie po butelkę.

REAVERLOGAN

 

Autorzy: Maja i Doctus

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] “Elektra i Wolverine: Odkupienie”

Komiks ma to do siebie, że jak żadne inne medium sprawia problemy już na etapie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *