PANTEON / NEWSY / [NEWS] Kinowy Venom Potwierdzony!

[NEWS] Kinowy Venom Potwierdzony!

O chęci studia Sony do stworzenia solowego filmu o Venomie mówiono już wiele miesięcy temu. Pomysł ten został dawno zapomniany przez zagraniczne portale, kiedy nagle oficjalnie potwierdzono prace nad filmem o jednym z najpopularniejszych przeciwników Spider-Mana. Nadal nie wiemy jak wyglądać ma fabuła filmu, który przecież ze względu na obecność Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe nie może nam zaprezentować nic z mitologii Człowieka-Pająka. Znane są natomiast nazwiska twórców – scenariuszem zajmą się panowie Scott Rosenberg i Jeff Pinker, którzy już wcześniej w duecie popełnili skrypt do filmu Jumanji.

We wcześniejszych informacjach, na stanowisko reżysera wysuwano Alexa Kurtzmana. Dziś nie wiemy czy jest to nadal aktualne. Brak konotacji z filmami produkowanymi przez Marvel/Disney nadal nie jest potwierdzony, choć dla wszystkich fanów orientujących się w temacie jest to tylko kwestia formalności. Nadal nie wiadomo nic na temat obsady, jednak za wstępną datę premiery upatruje się 5 października 2018 roku. Venom pojawił się już raz na wielkim ekranie, 10 lat temu w filmie Spider-Man 3. Ta interpretacja złoczyńcy spotkała się jednak z ogromną niechęcią ze strony fanów. Czy tym razem uda się uniknąć porażki?

Źródło: ComicBookMovie

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] „Amazing Spider-Man” #789 i „Venom” #155 – podgląd

Marvel Legacy najwyraźniej trzyma się swojej obietnicy odnośnie przywrócenia bohaterów wchodzących w skład nowego eventu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *