PANTEON / NEWSY / [NEWS] Kevin Feige potwierdza – (SPOILER) istnieje w MCU!

[NEWS] Kevin Feige potwierdza – (SPOILER) istnieje w MCU!

Po debiucie w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów, już za kilka tygodni zobaczymy Spider-Mana w solowej produkcji. Trasa promocyjna filmu trwa w najlepsze, a wywiady zarówno z aktorami jak i z producentami codziennie przynoszą nam nowe rewelacje.

Jedną z takich nowinek dostarczył nam sam Kevin Feige podczas rozmowy z portalem ScreenCrush. W trakcie wywiadu potwierdził, że nie kto inny, a Miles Morales istnieje w timelinie MCU. Postać Milesa nie pojawia się w filmie, nie jest nawet bezpośrednio wspomniana. W Spider-Man: Homecoming występuje Aaron Davis, grany przez Donalda Glovera, który w komiksach jest wujkiem Moralesa. Davis wspomina swojego bratanka/siostrzeńca, co jest pewnego rodzaju ukłonem w stronę postaci.

Te wszystkie małe rzeczy są dla fanów easter eggami, dopóki nie staną się czymś więcej. Wszystko, co dzieje się w komiksach, jest dla nas potencjalnym materiałem źródłowym. W międzyczasie, wydaje mi się, że Miles jest dużą częścią filmu animowanego, nad którym pracuje Sony. Na pewno chcemy, aby fani wiedzieli, że „on tam jest. Gdzieś tam jest.”

Sam Tom Holland, odtwórca głównej roli, nie ukrywa, że chciałby, aby Parker spotkał Moralesa, a nawet został jego mentorem, tak samo jak Stark jest jego.

Spider-Man: Homecoming wyreżyserował Jon Watts, scenariuszem zajęli się John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein. W obsadzie zobaczymy Toma Hollanda, Michaela Keatona, Marisę Tomei, Roberta Downeya Jr.’a, Zendayę, Donalda Glovera. Premiera filmu w Polsce ustalona została na 14 lipca tego roku.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Amazing Spider-Man J. Michaela Straczynskiego. Tom 1

Co to było za fascynujące doświadczenie! Zdawałem sobie sprawę z dość pozytywnego odbioru runu J. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *