PANTEON / NEWSY / [NEWS] Japoński plakat „Justice League” i zdjęcie z planu „Aquamana”

[NEWS] Japoński plakat „Justice League” i zdjęcie z planu „Aquamana”

Po serii całkiem niezłych plakatów promujących Justice League i dwóch zwiastunach, pozostało tylko czekać na plakat z Japonii, które czasami potrafią zaskoczyć.

Poniżej możecie obejrzeć poster zauważony właśnie w Japonii, który ukazuje nam całą drużynę (oprócz Supermana) w kostiumach i bez.

Pozostając w temacie Ligi Sprawiedliwości, w sieci pojawiło się kilka zdjęć z planu Aquamana. Na tym, które jest najciekawsze, widać dosyć ciężką zbroję, która należy do złoczyńców występujących w kolejnej produkcji DC i WB. Pierwszy raz mogliśmy ją zobaczyć na poprzednich zdjęciach z planu, kiedy to Amber Heard (Mera) uciekała przed kimś w tej własnie zbroi. Do tej pory nie wiadomo jednak, czy strój należy do Atlanczyków, czy może kogoś jeszcze innego.

Premiera Justice League wyznaczona jest na 17 listopada tego roku. W rolach głównych zobaczymy Bena Afflecka, Gal Gadot, Jasona Momoę, Ezrę Millera, Raya Fishera i Henry’ego Cavilla.

Premiera Aquamana przypada 21 grudnia 2018 roku. W obsadzie zobaczymy Jasona Momoę jako Aquamana/Arthura Curry’ego, Willema Dafoe jako Nuidisa Vulko, Amber Heard jako Merę, Patricka Wilsona jako Ocean Mastera, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Mantę, Temuerę Morrisona jako Thomasa Curry’ego, Dolpha Lundgrena jako Nereusa oraz Nicole Kidman jako Atlannę.

Źródła: Instagram.com/xmen.mcu.dceu, Twitter.com/AquamanShrine

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Batman Ziemia Jeden tom 3.

Od ponad dekady w mniejszym lub większym stopniu jestem zmuszony narzekać na większość rozwiązań w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *