PANTEON / NEWSY / [NEWS] Spider-Man w niebezpieczeństwie na nowej grafice koncepcyjnej

[NEWS] Spider-Man w niebezpieczeństwie na nowej grafice koncepcyjnej

Już 14 lipca fani Parkera w całej Polsce będą mogli zobaczyć nową odsłonę jego przygód na dużym ekranie. Wraz ze zbliżającą się premierą Spider-Man: Homecoming w sieci ląduje coraz więcej ciekawych projektów wykonanych na potrzeby filmu.

Jednym z tych projektów jest grafika koncepcyjna wykonana przez Ryana Meinerdinga, stałego artysty koncepcyjnego Marvela. Na swoim Instagramie opublikował jedną z grafik, którą wykonał na potrzeby Spider-Man: Homecoming, na której widzimy głównego bohatera w niebezpiecznej sytuacji.

Dla tych, którzy widzieli zwiastuny do Homecoming projekt ten powinien wyglądać znajomo. Marvel zdecydował się pokazać fragmenty walki z The Vulture (Michael Keaton) w powietrzu. W jednym z fragmentów widzimy nawet jak złoczyńca wylatuje z Parkerem w górę, a powyższa grafika może wskazywać, jak potoczy się ta sytuacja w filmie.

Spider-Man: Homecoming wyreżyserował Jon Watts, scenariuszem zajęli się John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein. W obsadzie zobaczymy Toma Hollanda, Michaela Keatona, Marisę Tomei, Roberta Downeya Jr.’a, Zendayę, Donalda Glovera. Premiera filmu w Polsce odbędzie się 14 lipca tego roku.

Źródło: Instagram.com/ryan_meinerding_art

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Amazing Spider-Man Epic Collection: Ostatnie łowy Kravena

Ostatnie łowy Kravena najprościej opisać jako pełną mroku i brutalności opowieść o obłędzie, strachu, zemście i honorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *