PANTEON / NEWSY / [NEWS] Hellboy powraca!

[NEWS] Hellboy powraca!

Może i Hellboy jest martwy, ale historia nie. W 2017 roku dostaniemy nową serię o pół-demonie pół-człowieku!

Visitor: How and Why He Stayed będzie pięciozeszytową serią, która zabierze nas w przeszłość Hellboya. W serii Hellboy: Seed of Destruction pierwszy raz spotkaliśmy kosmitów obserwujących paranormalne zjawiska dziejące się na Ziemi. Okazało się, że jeden z nich został wysłany do zabicia bohatera. W serii The Visitor dowiemy się kim są ci kosmici, czemu jeden z nich miał za zadanie zabić Hellboya i co bohater robił pomiędzy cyklami.

Seria zadebiutuje na amerykańskim rynku pod koniec lutego, zaś miesiąc wcześniej dostaniemy Hellboy: Winter Special 2017Według zapowiedzi Mike’a Mignoli będzie to bardziej sci-fi, a nie to do czego nas przyzwyczaił, czyli przygodowy horror. Rysunkami w serii zajmie się Paul Grist, kolorami Bill Crabtree, a za fabułę odpowiadać będą twórca Hellboya- Mike Mignola oraz Chris Robertson

HELLBOY1

 

AUTOR Maja Głogowska

Nastolatka wychowana przez Hollywood. Uwielbia szeroko pojętą popkulturę i sztukę. Jeżeli spotkalibyście się na ulicy pewnie gloryfikowałaby Nintendo i gry ekskluzywne Playstation, a jakbyś poprosił ją o polecenie filmu to zasugerowałaby seans "The Florida Project". Wierny żołnierz batalionu Archie Comics.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Kosmiczna Odyseja

Mimo przewidywalności jest to całkiem udana lektura, która sama w sobie może też być dobrym wstępem do poznawania światów wykreowanych przez Kirby'ego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *