PANTEON / NEWSY / [NEWS] Gwiazda „Smallville” w „Strażnikach Galaktyki 2”

[NEWS] Gwiazda „Smallville” w „Strażnikach Galaktyki 2”

Michael Rosenbaum, najbardziej znany z roli Lexa Luthora w zakończonym już serialu Smallville, pojawi się w nadchodzącej produkcji Marvel Studios, Strażnikach Galaktyki 2.

Tak James Gunn, reżyser filmu, tak ogłosił udział swojego przyjaciela w drugiej odsłonie przygód Petera Quilla i spółki:

Jest dwójka postaci bardzo ważnych dla Uniwersum Marvela, które zadebiutują w Strażnikach Galaktyki 2, o których widzowie jeszcze nie wiedzą. Sylvester Stallone gra jedną z nich. Mój przyjaciel Michael Rosenbaum również ma całkiem ciekawą rolę w filmie – współpracuje z postacią Stallone’a w duecie.

Sam zainteresowany skomentował ogłoszenie na swoim Twitterze.

Strażnicy Galaktyki 2 zadebiutuje w polskich kinach już 5 maja. Reżyserią ponownie zajął się James Gunn. Na ekranie powrócą: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Bradley Cooper, Vin Diesel, Michael Rooker oraz Sean Gunn. Do obsady w tej części dołączyli m. in.: Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan i Kurt Russell.

Źródło: CosmicBookNews.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Kapitan Marvel

Dzień w pracy może się strasznie dłużyć, bez względu na towarzystwo, jeśli zaraz po skończonej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *