PANTEON / NEWSY / [NEWS] Grudniowe zapowiedzi Egmontu – DC oraz Vertigo

[NEWS] Grudniowe zapowiedzi Egmontu – DC oraz Vertigo

pagejhhhjEgmont już jakiś czas temu udostępnił całą rozpiskę grudniowych oraz styczniowych premier, lecz nie ułatwia to czytelnikom odwiecznej walki z wyborem… idealnego prezentu gwiazdkowego. Na co Wy się skusicie?

Batman – Ostateczna rozgrywka, tom 7

Joker przez wiele lat uważał, że nie może istnieć bez Batmana. Teraz jednak wszystko się zmienia – książę zbrodni przestaje się bawić w rywalizację i postanawia zabić Nietoperza. W tym celu planuje wykorzystać tych, których Batman kocha najbardziej: członków Ligi Sprawiedliwości. Joker powraca do Gotham City i zaczyna realizować swój przerażający plan. Wykorzysta wszystkie dostępne środki, aby doprowadzić do śmierci Mrocznego Rycerza. To prawdziwy koniec gry!

Komiks skazany na sukces? Scenariusz Scotta Snydera (Amerykański Wampir, Potwór z bagien) oraz rysunki Grega Capullo (X-Force, Spawn)? To musi się udać. 176 stron, twarda oprawa – cena: 75 zł. Premiera już 7 grudnia.

fot. Egmont

Batman – Gotyk

Tajemnicza osoba zaczyna krążyć po ulicach Gotham City, by zabijać przywódców gangów. Podczas gdy przestępczy świat pogrąża się w chaosie, Mroczny Rycerz odkrywa, że nieśmiertelny wróg jest w jakiś sposób powiązany z jego własną przeszłością. Aby rozwikłać zagadkę, Zamaskowany Krzyżowiec musi cofnąć się do czasów młodości i znaleźć sposób na powstrzymanie sprawcy zabójstw. Rozpoczyna się trudna rozgrywka na mrocznych ulicach wielkiego miasta bezprawia.

Historia Granta Morrisona (Azyl Arkham, JLA) z rysunkami Klausa Jansona – szykuje się nie lada gratka dla fanów Mrocznego Rycerza. Komiks 144 – stronicowy w twardej oprawie w cenie 75 zł. Premiera 7 grudnia.

fot. Egmont 

Królewna Śnieżka, tom 19

Po objęciu we władanie Mrocznego Zamku mieszkańcy Baśniogrodu zaczynają stawiać czoła starym i nowym tajemnicom. Bigby i Stinky wyruszają napędzanym krwią samochodem Róży Czerwonej na poszukiwanie dwójki porwanych maluchów. Tymczasem Królewna Śnieżka, już i tak bardzo cierpiąca z powodu zaginięcia dzieci, czuje, że jej małżeństwu zaczyna zagrażać pewna dawno zapomniana sprawa, na której ślad natrafiono teraz w Mrocznym Zamku…

Propozycja imprintu DC – Vertigo. To już 19 tom z cyklu Baśnie (ang. Fables). Jest to owoc współpracy Billa Willinghama (scenariusz) oraz zespołu: Mark Buckingham, Shawn McManus, Steve Leialoha (rysunki). 168 stron w miękkiej oprawie za 59,99 zł. Premiera 7 grudnia.

fot. Egmont

Źródło: Egmont

AUTOR Bartek Wojnowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *