PANTEON / NEWSY / [NEWS] Green Hornet Ponownie w Kinie

[NEWS] Green Hornet Ponownie w Kinie

Ostatnio informowaliśmy Was o planach ekranizacji komiksu Roba Liefelda. Tym razem doszła do nas kolejna informacja zza oceanu, dotycząca innej, popularnej komiksowej marki. Mowa o Zielonym Szerszeniu. W 2011 roku w bohatera miał już okazję wcielić się Seth Rogen. Film jednak nie zebrał zbyt pochlebnych opinii wśród fanów i krytyków. Wersja z Rogenem była stuprocentową komedią, nowa kinowa interpretacja tego bohatera ma zaś uderzyć w poważniejsze tony.

free-comic-book-day-green-hornet-kevin-smith

Reżyserem obrazu będzie Gavin O’Connor (min. W cieniu chwały, Niesione wiatrem, Wojownik), który deklaruje, że zadania podjął się z wielkim entuzjazmem. O’Connor planuje pokazać Green Horneta z nowatorskiej, wielowarstwowej perspektywy, odsłaniając wszystkie jego demony oraz słabości. Mówi się też, że reboot Szerszenia miałby otworzyć drzwi do stworzenia szerszego, kinowego uniwersum, co do tego jednak sugeruję sceptycyzm, jest to pierwsza taka deklaracja w ostatnich latach.

Green Hornet miał już kilka okazji aby pojawić się w innych mediach poza komiksem. Zadebiutował bowiem w słuchowiskach radiowych,  występował w serialach lat czterdziestych i sześćdziesiątych, a także na kartach książek. Najświeższy komiks z Green Hornetem to Batman 66′ meets Green Hornet autorstwa Kevina Smitha i Ralpha Garmana. Za najnowszy film odpowiadać będzie studio Paramount Pictures.

greenhornet23

Źródło: Coming Soon

AUTOR Doctus

PRZECZYTAJ TAKŻE

[BIOS] Z Ekranu Do Komiksu

Jaki wpływ mają dzisiaj adaptacje komiksów na same komiksy? Ogromny. Począwszy od zmieniania bohaterom kostiumów, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *