PANTEON / NEWSY / [NEWS] Nowe grafiki koncepcyjne z „Thor: Ragnarok”

[NEWS] Nowe grafiki koncepcyjne z „Thor: Ragnarok”

Nie ma chyba wątpliwości, że pierwszy zwiastun Thor: Ragnarok wywołał niemałe poruszenie nie tylko wśród fanów MCU. Aby podtrzymać ekscytację fanów, w Australijskim Queensland Gallery of Modern Art w Brisbane, powstała wystawa Marvel: Creating the Cinematic Universe.

Przy okazji tworzenia wystawy, artysta Marvel Studios Andy Park opublikował dwie nowe grafiki koncepcyjne z Thor: Ragnarok. Na jednej z nich widzimy Thora i właśnie ten rysunek będzie okładką książki, która zostanie wydana z okazji wystawy. Druga z nich przedstawia Lokiego, Odyna, Walkirię oraz Hulka, w tle za nimi pojawia się cień Heli.

Wystawa jest dostępna od 27 maja. Zakończy się 3 września. Zawiera ona nie tylko grafiki koncepcyjne, ale również rekwizyty z planów filmowych, kostiumy, czy zdjęcia zza kulis.

Reżyserem Thor: Ragnarök jest Taika Waititi (What We Do in the Shadows). Scenariuszem zajęli się Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd, będą to między innymi: Chris Hemsworth jako Thor, Cate Blanchett w roli bogini Heli i Tom Hiddleston ponownie jako Loki. Premiera Thor: Ragnarok planowana jest na 3 listopada tego roku.

Źródło: Twitter.com/AndyParkArt

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Thor J. Michaela Straczynskiego

Wydany w Dzień Dziecka album zatytułowany po prostu Thor (bez żadnego rozwinięcia, podtytułu czy charakterystycznego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *