PANTEON / NEWSY / [NEWS] Gorilla Grodd oraz Black Flash powracają!

[NEWS] Gorilla Grodd oraz Black Flash powracają!

Grodda będzie nam dane zobaczyć jeszcze w tym sezonie The Flash. Co do postaci Huntera „Zooma” Zolomona stacja ma troszeczkę inne plany.

Producent wykonawczy Andrew Kreisberg potwierdził powrót obu postaci podczas niedawnej konferencji Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych. Gorilla Grodd ma powrócić na dwa odcinki, najprawdopodobniej te z numerami 13 i 14. Dokładna data ich premiery nie została jednak podana. Akcja odcinków będzie miała miejsce w dwóch wymiarach – Gorilla City z Ziemi-2 oraz w Ziemi-1.

Black Flash z kolei powróci, ale niekoniecznie w The Flash. Kreisberg przyznał, że postać możemy zobaczyć w każdym z seriali zaliczających się do Arrowverse. Uzasadnił to tym, że historie opowiadane w każdym z seriali mają miejsce na wprowadzenie postaci Zolomona. Nie wiadomo jednak, czy aktor odgrywający tę rolę powróci,  ponieważ może to kolidować z jego pracą nad serialem 24: Dziedzictwo.

Źródła: ComicBookMovie.com, CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Oficjalne opisy kolejnych sezonów seriali DC od stacji The CW

Już niedługo, już za momencik rozpocznie się jesienny sezon serialowy. Stacja The CW jak co …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *