PANTEON / NEWSY / [NEWS] „Gifted” – Kolejne Informacje o Drugim Serialu z X-Men

[NEWS] „Gifted” – Kolejne Informacje o Drugim Serialu z X-Men

Od kilku miesięcy wiemy, że poza Legionem w telewizji pojawi się jeszcze jeden serial, oparty o komiksy z mutantami Marvela. Projekt od początku opisywany był terminem „family drama”, a jego fabuła skupić się ma na rodzinie, której młodsza część okazuje się być mutantami. Co jakiś czas pojawiają się nowe informację odnośnie obsady, a dziś mamy dla Was kolejne doniesienia na temat ogólnego kształtu serialu.

Nowe show o mutantach roboczo zatytułowano Gifted (Uzdolnieni). Wśród producentów wykonawczych, poza Bryanem Singerem, odpowiadającym za reżyserię pilotażowego odcinka, znajdą się również takie nazwiska jak Jeph Loeb, Shuller Donner, Jim Chory, czy Simon Kinberg. Producentem wykonawczym pozostaje Matt Nix.

Dużo wskazuje na to, że wielu mutantów przedstawionych w serialu, będzie bohaterami nowymi, stworzonymi na potrzeby produkcji, jednak już teraz potwierdzono występ takich postaci jak Polaris (w komiksach – córka Magneto), Thunderbird, Blink (potwierdzana już wcześniej – w rolę wcieli się Jamie Chunk, znana z serialu Gotham), pojawią się również roboty klasy Sentinel.

Sentinele to to jedni z najbardziej rozpoznawalnych przeciwników komiksowych X-Men. Wielkie maszyny stworzone przez naukowca Bolivara Traska mają za zadanie namierzać oraz likwidować mutantów. Na ekranie pierwszy raz odniesiono się do nich w X-Men: The Last Stand, gdzie podczas jednego z treningu mutantów mogliśmy dojrzeć zniszczoną głowę robota. Kilka lat później w filmie X-Men: Days of Future Past, na dwóch płaszczyznach czasowych w końcu rozwinięto wątek Sentineli, poświęcając im dużą część filmu. Według pana Donnera, jednego z producentów, serialowe Sentinele mają różnić się od tego, co widzieliśmy w Days of Future Past.

Źródło: ComicBookMovie

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] X-Men. Punkty zwrotne: Wojna o Mesjasza

Po starcie formatu Epic Collection w Polsce, który zapoczątkowały Ostatnie Łowy Kravena ze Spider-Manem w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *