PANTEON / NEWSY / [NEWS] Garść zdjęć z „Thor: Ragnarök”

[NEWS] Garść zdjęć z „Thor: Ragnarök”

Na premierę Thor: Ragnarök dane jest nam jeszcze trochę poczekać. Oczekiwanie na film powoli zaczynają nam umilać zdjęcia z planu oraz kadry, dzięki którym możemy zobaczyć, jak prezentować się będą zarówno znane nam postaci jak i te nowe.

Przeciwnikami głównego bohatera będą jego przyjaciel z drużyny Avengers, Hulk, oraz Hela, która odzyskała wolność w wyniku przypadku. W zemście odsyła ona Thora na planetę Sakaar, gdzie staje się niewolnikiem/gladiatorem. Reżyser jak i obsada zdradzają również, że produkcja zmieniła tor na bardziej komediowy, co nie wszystkim fanom może się spodobać. Waititi i reszta są jednak pewni swego, więc pozostaje nam tylko czekać. Zdjęcia, które zostały opublikowane przez EW.com możecie zobaczyć poniżej.

Reżyserem Thor: Ragnarök jest Taika Waititi (What We Do in the Shadows). Scenariuszem zajęli się Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. W swoich rolach powracają Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Anthony Hopkins (Odyn) oraz Idris Elba (Heimdall). W nowych rolach zobaczymy: Cate Blanchett (Hela), Jeffa Goldbluma (Grandmaster) oraz Tessę Thompson (Walkiria). W filmie zobaczymy również Marka Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) oraz Benedicta Cumberbatcha (Dr Strange). Thor: Ragnarök pojawi się na polskich ekranach 25 października.

Źródło: EntertainmentWeekly.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] X-Men. Punkty zwrotne: Powtórne przyjście

Cykl “Punkty zwrotne” stanowił jak dotąd doskonałą soczewkę, skupiającą zarówno wszystkie najlepsze, jak i najgorsze …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *