PANTEON / NEWSY / [NEWS] Garść nowych informacji na temat „Avengers: Infinity War” z D23 Expo!

[NEWS] Garść nowych informacji na temat „Avengers: Infinity War” z D23 Expo!

W ten weekend odbywa się event poświęcony tylko i wyłącznie produkcjom Disneya oraz spólek mu podległych. Nie obyło się bez ogłoszeń od Marvela, ale największe poruszenie wywołał zwiastun Avengers: Infinity War.

Zdjęcia do trzeciej odsłony przygód Avengers zakończyły się w tym tygodniu, o czym poinformowali nas reżyserzy filmu, bracia Joe i Anthony Russo na ich wspólnym Twitterze. Większość fanów obstawiała, że pierwsze materiały wideo odnośnie produkcji zostaną zaprezentowane po raz pierwszy podczas San Diego Comic Con, gdzie Marvel ma już zaklepane swoje panele. Jak się okazuje jednak, szczęśliwcy zobaczyli pierwsze sceny już w sobotę. Ne scenie pojawiła się większość obsady filmu i to własnie oni zaprezentowali zwiastun. jego opis możecie przeczytać poniżej.

Strażnicy lądują Milano w nieznanym miejscu. Star-Lord zwraca się do wszystkich, że powinni być ostrożni i powinni przybrać swoje groźne miny. Ciało spada na przód statku. To Thor! Mantis go budzi, a wtedy on pyta „Kim wy, do cholery, jesteście?”

Loki oddaje Thanosowi Tesseract. Spider-Man jedzie szkolnym autobusem. Ktoś mówi o Thanosie: „Śmierć podąża za nim niczym cień.” Widzimy kryjówkę Kolekcjonera, zniszczoną. Pośrodku niej siedzi zapłakana Gamora.

“Zabawa nie jest czymś, co bierzesz pod uwagę, kiedy próbujesz władać wszechświatem,” mówi Thanos. „Wywołuje to jednak uśmiech na mojej twarzy!”

Dużo walk Mścicieli. Powraca Hulkbuster. Spider-Man jest w swoim Avvengersowym kostiumie. Ogromna walka z Thanosem na całkowicie zniszczonej ziemi. Jest w stanie zwołać na swoich przeciwników płonące komety jednym ruchem ramienia. Doktor Strange jest na polu bitwy. Iron Man jest z Mantis. Wygląda to niesamowicie!

Przy okazji, zaprezentowane zostało nowe logo promujące film. Możecie je zobaczyć wraz z obsadą, która odwiedziła panel u góry. Jeden z obecnych na panelu zdradził w mediach społecznościowych, że Infinity War czerpie bardzo dużo z komiksowego pierwowzoru, eventu pod tytułem Nieskończoność. Doradził fanom przeczytanie tego komiksu przed premierą filmu.

Avengers: Infinity War opisywane jest jako kulminacja całego Kinowego Uniwersum Marvela, począwszy od Iron Mana z 2008 roku. Reżyserią zajęli się bracia Joe i Anthiny Russo, odpowiedzialni za dwa ostatnie filmy o Kapitanie Ameryce. Scenariusz napisali Christopher Markus i Stephen McFeely. Potwierdzona spora obsada filmu obejmuje: Roberta Downeya, Jr’a., Chrisa Evansa, Chrisa Hemswortha, Marka Ruffalo, Jeremy’ego Rennera, Scarlett Johansson, Toma Hollanda, Elizabeth Olsen, Paula Bethany’ego, Sebastiana Stana, Benedicta Cumberbatcha, Benedicta Wonga, Chrisa Pratta, Zoe Saldanę, Karen Gillan, Vina Diesela, Dave’a Bautistę, Bradleya Coopera, Pom Klementieff oraz Josha Brolina w roli złoczyńcy, Thanosa. Premiera filmu ustalona została na 25 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Avengers: Wojna bez Granic

Dziesięć lat i osiemnaście filmów. Najnowszy, dziewiętnasty, podnosi stawkę trzeciej fazy Kinowego Uniwersum Marvela do kosmicznych wymiarów. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *