PANTEON / NEWSY / [NEWS] Garść informacji o „Deadpool 2”!

[NEWS] Garść informacji o „Deadpool 2”!

Zdjęcia na planie sequelu Deadpoola trwają w najlepsze. Oprócz zdjęć z planu wykonanych przez paparazzi, sami aktorzy – głównie Ryan Reynolds – udostępniają fotki na swoich portalach społecznościowych. Do tego obsada filmu się powiększyła o kolejnego młodego aktora.

Najnowsze zdjęcie z planu zawiera easter egg, który rozpoznają fani komiksów. Jedna z taksówek ma na dachu reklamę linii lotniczych „Alpha Flight”. Dla tych, którzy nie znają znaczenia nazwy: Alpha Flight to grupa kanadyjskich super-bohaterów. Pierwszy raz pojawili się w 1979 roku w X-Men #120. Oryginalny roster to Guardian, Northstar, Aurora, Shaman, Sasquatch i Snowbird. Drużyna ta często współpracowała z X-Menami, kilkoro członków nawet było mutantami, jak np. Northstar czy Aurora, którzy są również rodzeństwem.

Krążą plotki, że 20th Century Fox ma w planach film właśnie o Alpha Flight, ale ile w tym prawdy? Nikt nie wie. W Deadpool 2 nazwa ta na pewno pojawia się jako najzwyklejszy easter egg.

Jeśli chodzi o nowy nabytek w obsadzie, o którym wspomniano powyżej, to jest nim młodziutki Julian Dennison, który kojarzony jest głównie z ostatnim filmem Taiki Waititi, Hunt for the Wilderpeople. Reynolds ogłosił dołączenie Juliana do obsady na swoim Instagramie. Nie wiadomo jednak, jaką rolę będzie odgrywał.

https://www.instagram.com/p/BV33VF8DqSz/

Do tego Josh Brolin opublikował zdjęcie z procesu tworzenia makijażu Cable’a. Widać na nim, jak charakteryzatorzy przygotowują odlew prawej połowy twarzy aktora. Nie ma wątpliwości, że chodzi o przygotowanie protez, które będą imitować bioniczne ulepszenia postaci.

Data premiery Deadpoola 2 została zaplanowana na 1 czerwca 2018 roku. Reżyserem filmu jest David Leitch (John Wick). Na ekranie ponownie pojawi się Ryan Reynolds w roli Najemnika z Niewyparzoną Gębą, a obok niego, oprócz Josha Brolina w roli Cable’a, zobaczymy Zazie Beets jako Domino i Juliana Dennisona.

Źródło: Twitter.com/YVRShoots, Instagram.com/VancityReynolds, Instagram.com/JoshBrolin

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Deadpool 2

Pyskaty Najemnik wraca z większym budżetem, bardziej odjechaną akcją i ekipą u boku. Czy Deadpool 2 to …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *