PANTEON / NEWSY / [NEWS] Frank Miller Nadal Pracuje Nad Komiksem „Xerxes”

[NEWS] Frank Miller Nadal Pracuje Nad Komiksem „Xerxes”

Okazuje się, że Frank Miller nie zarzucił pracy nad zapowiadanym już od wielu lat komiksem osadzonym w realiach 300. Wydawnictwo Dark Horse opublikowało grafikę z Xerxes: The Fall of the House of Darius and the Rise of Alexander, mającą stanowić dowód aktywności kultowego autora Sin City i Dark Knight Returns. Możecie ją obejrzeć poniżej. Alex Sinclair odpowiada w projekcie za kolory. Mimo tych (skromnych) zwiastunów, premiery nie należy spodziewać się wcześniej niż w roku 2018.
Tytuł Upadek Rodu Dariusza i Wywyższenie Aleksandra sugeruje, że Kserkses i jego podboje nie są jedynym motywem fabularnym interesującym Millera. Prawdopodobny jest także historyczny przeskok do początków kariery Aleksandra Macedońskiego.

Frank Miller The Fall of the House of Darius and the Rise of Alexander

Źródło: Dark Horse

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Nasze potyczki ze złem

Po lekturze komiksu Pan Higgins wraca do domu dość szybko o nim zapomniałem i nie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *