PANTEON / NEWSY / [NEWS] Finalny zwiastun i spoilerowe informacje o scenie po napisach z Kong: Wyspa Czaszki!

[NEWS] Finalny zwiastun i spoilerowe informacje o scenie po napisach z Kong: Wyspa Czaszki!

Uwaga, wkraczamy na terytorium spoilerów, ale gwarantuję, że warto. Oto opis sceny po napisach z filmu Kong: Wyspa Czaszki, który zadebiutuje w polskich kinach już 10 marca tego roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson i Brie Larson (a więc trio znane z poprzednich i przyszłych filmów Marvela).
Zanim jednak przejdziemy do tego, zobaczcie ostateczny zwiastun filmu:

Oto opis sceny, która pokazuje jak budowane będzie uniwersum ogromnych potworów w kinie:

Scena zaczyna się kiedy James Conrad (Hiddleston) pyta „Czemu siedzicie w ciemnościach? Lubicie to?”. Następnie kamera pokazuje, że Conrad i Mason Weaver (Larson) znajdują się w pokoju przesłuchań Monarch, organizacji, która próbowała unieszkodliwić Godzillę (w filmie z 2014 roku). Następnie do pokoju wchodzą pracujący dla Monarch Brooks i San (w tych rolach Corey Hawkins i Tian Jing), którzy twierdzą, że Kong nie jest jedynym królem potworów na Ziemi. Pokazują zdjęcia, na których widać wybuch bomby, która miała unieszkodliwić Godzillę, a także serię malowideł skalnych, na który widać potwory wyglądające jak Rodan, Mothra i King Ghidorah! Ostatni kadr pokazuje jak Godzilla walczy z Królem Gidorą. Następnie obraz się zaciemnia i słychać ryk Godzilli.

 

I co o tym sądzicie? Podobała Wam się Godzilla z 2014 roku? Macie zamiar obejrzeć zbierającego do tej pory dość pozytywne oceny Konga?

źródło: flickeringmyth.com

AUTOR Paweł Kicman

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Godzilla – Król Potworów

Retromania nadal zdaje się trwać w najlepsze. Nie dość, że cały czas karmimy się filmami, …

2 komentarze

  1. Hmm….ciekawe, že ma być krótkie ujęcie walki Godzilli z Królem Gidorą zwłaszcza, że jeszcze nie rozpoczęto prac nad filmem Godzilla Król Potworów.

    Zapowiada się bardzo interesujący film, a Godzilla pana Edwardsa świetnie rozpoczęła cały cykl. Ciekawe czy design Godzilli ulegnie zmianie czy zostanie to co widać w firmie w.w. reżysera? 🙂 oby zmian nie bylo bo to chyba najlepsza koncepcja wizualna Króla Potworów.

    Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *