PANTEON / NEWSY / [NEWS] Figurki Filmowych Przeciwników Ligi Sprawiedliwości

[NEWS] Figurki Filmowych Przeciwników Ligi Sprawiedliwości

Premiera Ligi Sprawiedliwości zbliża się tak uparcie i nieuchronnie, jak kolejny turniej Ligi Mistrzów. Wkrótce zagorzali komiksowi fani, kibicujący niebieskiej drużynie DC, usiądą na kinowej „trybunie” by wesprzeć ulubionego wydawcę w walce z czerwonym konkurentem. Podobnie jak na klasycznym meczu i tu nie zabraknie gadżetów ogrzewających serca zniecierpliwionych wielbicieli gatunku.
Ostatnie sceny filmu Batman v Superman pozostawiły wielu fanów w przekonaniu, iż złoczyńca Steppenwolf będzie dość „integralną” istotą, zbudowaną z motion capture CGI. Promowane od pewnego czasu zabawki sugerują jednak, że rogi granego przez Ciarána Hindsa kosmity są (podobnie jak w komiksie) częścią hełmu. Dokładny projekt figurki linkujemy poniżej. Możecie się również przyjrzeć jego poddanym, majestatycznym Parademonom.

Premiera Justice League wyznaczona jest na 17 listopada tego roku. W rolach głównych zobaczymy Bena Afflecka, Gal Gadot, Jasona Momoę, Ezrę Millera, Raya Fishera i Henry’ego Cavilla.

Figurki Filmowych Przeciwników Ligi Sprawiedliwości

Figurki Filmowych Przeciwników Ligi SprawiedliwościFigurki Filmowych Przeciwników Ligi Sprawiedliwości

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Batman: Imposter

W związku z wejściem do kin Batmana z Robertem Pattinsonem w roli Mrocznego Rycerza internet …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *