PANTEON / NEWSY / [NEWS] Dwa nowe plakaty „Spider-Man: Homecoming”

[NEWS] Dwa nowe plakaty „Spider-Man: Homecoming”

Sony Pictures opublikowało na Twitterze swojego brytyjskiego oddziału najnowszy plakat z nadchodzącego filmu z Peterem Parekerem w roli głównej. Chwilę wcześniej w sieci pokazał się inny poster.

Na plakacie Spider-Man znajduje się na znanej większości fanów literze A – logo Avenegers, które jest znakiem rozpoznawczym budynku zbudowanego przez Tony’ego Starka. Na wcześniejszym posterze, Pajęczak relaksuje nad brzegiem rzeki, a wieżowiec drużyny super-bohaterów znajduje się w tle. Oba plakaty możecie zobaczyć poniżej.

Pierwszy plakat został opublikowany z podpisem „Praca domowa może poczekać. Miasto już nie.” („Homework can wait. The city can’t.”), co może symbolizować trudność głównego bohatera ze znalezieniem równowagi między życiem prywatnym a życiem super-herosa. Jest to standardowy motyw w odniesieniu do tej postaci. Przy drugim plakacie podpis głosi „Szóstkowy Super-bohater” („Straight A superhero”).

Zainteresowanie fanów wzbudziła żółta kurtka, którą Parker założył na strój. Widać na niej naszywkę z symbolem atomu oraz tekstem wokół, który niestety jest zbyt mały, aby go odczytać. Pojawiły się spekulacje, że symbol ten może być logo laboratorium, w którym młody heros został ukąszony przez radioaktywnego pająka. Czy fani mają rację? Na tą odpowiedź będziemy musieli poczekac najprawdopodobniej do premiery filmu.

Spider-Man: Homecoming wyreżyserował Jon Watts, scenariuszem zajęli się John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein. W obsadzie zobaczymy Toma Hollanda, Michaela Keatona, Marisę Tomei, Roberta Downeya Jr.’a, Zendayę, Donalda Glovera. Premiera filmu na świecie ustalona została na 7 lipca tego roku.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Amazing Spider-Man J. Michaela Straczynskiego. Tom 1

Co to było za fascynujące doświadczenie! Zdawałem sobie sprawę z dość pozytywnego odbioru runu J. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *