PANTEON / NEWSY / [NEWS] Deadpool odwiedza Szkołę Xaviera w najnowszym zdjęciu zza kulis!

[NEWS] Deadpool odwiedza Szkołę Xaviera w najnowszym zdjęciu zza kulis!

Trwają właśnie zdjęcia do filmu  Deadpool 2. Tym razem zatrzymali się w Zamku Hatley w Victorii (British Colombia). Ryan Reynolds oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie podroczył się z fanami.

Na zdjęciu, które Reynolds opublikował na swoim Instagramie widać go w stroju Wilsona wylegującego się przed wyżej wspomnianym zamkiem. Podpis fotki zdradza, że zamek ten to podobno X-Mansion, rezydencja X-Men oraz Szkoła Xaviera.

Dropped by X-Mansion. Looked closely for Beast's lawn bombs before taking well deserved nap.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Niektórzy fani już od dawna snują teorie, że więcej mutantów ma się pojawić w samej szkole. Stefan Kapicic (Collosus) i Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead) powrócą w sequelu, to wiemy na pewno, ale czy pojawią się inni uczniowie i nauczyciele? Tego jeszcze ani Reynolds, ani producenci filmu nie zdradzili.

Data premiery Deadpoola 2 została wyznaczona na 1 czerwca 2018 roku. Reżyserem filmu jest David Leitch (John Wick). Na ekranie ponownie pojawi się Ryan Reynolds w roli Najemnika z Niewyparzoną Gębą, a obok niego, oprócz Josha Brolina w roli Cable’a, zobaczymy Zazie Beets jako Domino.

Źródło: Instagram.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Deadpool 2

Pyskaty Najemnik wraca z większym budżetem, bardziej odjechaną akcją i ekipą u boku. Czy Deadpool 2 to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *