PANTEON / NEWSY / [NEWS] „Dead Orbit” – Kolejny komiks o Obcych trafia do amerykańskich sklepów

[NEWS] „Dead Orbit” – Kolejny komiks o Obcych trafia do amerykańskich sklepów

W przyszłym tygodniu do amerykańskich sklepów trafi kolejny komiks poświęcony słynnej serii kosmicznych horrorów o czarnych ksenomorfach. Projekt Aliens story: Dead Orbit został w całości stworzony przez artystę Jamesa Stokoe’a. Wyda go oczywiście Dark Horse Comics, które opiekuje się wszystkimi markami kojarzonymi z serią Obcy, w tym Prometeuszem i Predatorem. Poniżej ruchomy zwiastun ze strony producenta:

Komiks jest jedną z publikacji towarzyszących organizowanemu przez 20th Century Fox wydarzeniu Alien Day 2017, które zaplanowane zostało na 26 kwietnia, czyli niecały miesiąc przed premierą filmu Obcy: Przymierze.
Opis fabuły nie zaskakuje wyjątkową oryginalnością, jednak rysunki Stokoe’a prezentują się bardzo ciekawie:

Po przerażającym wypadku, mającym miejsce na stacji kosmicznej, pozostały przy życiu inżynier musi użyć wszelkich dostępnych środków, by przetrwać atak najbardziej zabójczej ze znanych człowiekowi istot.

 

Źródło: darkhorse.com

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Nasze potyczki ze złem

Po lekturze komiksu Pan Higgins wraca do domu dość szybko o nim zapomniałem i nie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *