PANTEON / NEWSY / [NEWS] DC House of Horror #1

[NEWS] DC House of Horror #1

Wydawnictwo DC już szykuje się na październikowe Halloween. Podczas wigilii wszystkich świętych 2017 roku, do sklepów trafi specjalny, 80 stronicowy one-shot, zatytułowany DC House of Horror #1. Z opisów wynika, że będzie to antologia współtworzona przez różnych artystów, w tym laureatów nagrody imienia Brama Stokera – Briana Keene’a i Westona Ochse. Wśród scenarzystów znajdą się także Wrath James White, Nick Cutter, Ronald Malfi oraz Bryan Smith. Ilustracje wykonają między innymi Rags Morales, Bilquis Evely, Howard Porter, Scott Kolins, Dale Eaglesham. Pojawi się także Keith Giffen.

Opowieści dotyczyć mają zniekształconych przez pryzmat gatunku wizerunków bohaterów wydawnictwa. Kentowie zawalczą kosmicznymi przybyszami, a duchy antycznych amazonek nawiedzać będą młode kobiety. Wraz z informacjami opublikowano także dość niepokojącą grafikę promocyjną, przedstawiającą piętrzących się i straszących czerwonymi ślepiami superherosów.

DC House of Horror #1Źródło:  dccomics.com

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Batman: Ego i inne opowieści

Darwyn Cooke był artystą, który pomimo dość niewielkiej liczby komiksów w dorobku, zasłużył na miano …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *