PANTEON / NEWSY / [NEWS] Czyżbyśmy poznali skład Inhumans w nadchodzącym serialu?

[NEWS] Czyżbyśmy poznali skład Inhumans w nadchodzącym serialu?

Jeden z anglojęzycznych portali opublikował w sieci informacje na temat siódemki głównych postaci zapowiadanego serialu The Inhumans, które podobno pochodzą ze źródła blisko produkcji. Nic jeszcze jednak nie jest oficjalnie potwierdzone.

Inhumans po raz pierwszy pojawili się poza komiksami w Agentach TARCZY, a dokładniej w drugim sezonie. Można się jednak domyślić, iż produkcja, której rezultaty mamy jeszcze zobaczyć już 1 września tego roku, skupi się na innych postaciach.

Opisy, które możecie przeczytać poniżej, dotyczą głównych postaci serialu. Z nich nie jest trudnym zadaniem domyślić się, kogo autor miał na myśli. Należy pamiętać jednak, iż nadal nic nie jest potwierdzone – serial nawet nie rozpoczął produkcji i nadal nic nie wiadomo o obsadzie.

  • Broderick (najprawdopodobniej Black Bolt), 30-40 lat – Jego spojrzenie wyraża więcej niż tysiąc słów. Silny, zadumany indywidualista, nieprzyzwyczajony do bycia pytanym czy odpowiadania przed kimkolwiek, co czasem jest bliskie arogancji.
  • Marjorie (najprawdopodobniej Medusa), 30-40 lat – Elegancka i inteligentna doradczyni swojego męża, próbuje znaleźć swoje miejsce poza związkiem, ponieważ większość ma ją tylko za ładną buźkę. Silna oraz zaradna. Nie boi się łamać zasady, jeśli tego wymaga sytuacja.
  • Marty (najprawdopodobniej Maximus The Mad), 30-40 lat – Młodszy brat Brodericka. Jest inteligentny, czarujący i elokwentny. Wydaje się być przedstawicielem ludu, jednak w sekrecie pragnie władzy.
  • Kevin (najprawdopodobniej Karnak), 30-40 lat – Drobny w budowie, umysł jest jego największym atutem. Zawsze ma w zanadrzu plan. Według niego, szklanka jest zawsze w połowie pusta, a do tego pęknięta i brudna. Jego poglądy mogą wydawać się ponure, ale ma zabawne, czasami suche, poczucie humoru.
  • Grady (najprawdopodobniej Gorgon), 25-35 lat – Porywczy i arogancki. Ma poważne problemy z kontrolowaniem impulsów, przez co często wpada w kłopoty, bez względu na to, czy chodzi o kobiety, alkohol czy bójki. Kocha życie i łapie je momentami, na dobre i na złe.
  • Christine (najprawdopodobniej Crystal), 18-25 lat – Smętna, dalej uczy się zasad rządzących światem. Posiada arogancję młodzieży. Żywiołowa i niezależna, a zarazem bardzo mocno oddana swojej rodzinie.
  • Timothy (najprawdopodobniej Triton), 25-35 lat – Niezwykle wysportowany. Synonim „bycia cool”. Pod presją zachowuje spokój i jest gotowy na wszystko, aby skończyć powierzone mu zadanie.

Brakuje tylko słynnego psa, Lockjawa, ale jak już wyżej wspomnieliśmy, nic jeszcze nie zostało potwierdzone. Pozostaje nam tylko czekać.

Źródło: ScreenRant.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Zwiastun (nieoficjalny) „Marvel’s The Inhumans”!

W sieci pojawił się zwiastun Marvel’s The Inhumans, kolejnej produkcji Marvel Television i stacji ABC. Nagranie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *