PANTEON / NEWSY / [NEWS] Cztery spoty promujące „Legion” oraz nowe zdjęcie z „Logana”

[NEWS] Cztery spoty promujące „Legion” oraz nowe zdjęcie z „Logana”

Premiera serii Legion stacji FOX już ósmego lutego, więc i kampania promocyjna nabiera tempa. Oprócz tego w sieci opublikowane zostało kolejne zdjęcie z nadchodzącego filmu o Wolverinie, Logan.

Reżyser filmu, John Mangold, opublikował na Twitterze zdjęcie promujące Logana, kolejny film poświęcony postaci Wolverine’a. Możecie je zobaczyć poniżej.

Spoty promocyjne Legionu przedstawiają nam głównego bohatera, Davida Hallera (Dan Stevens) w czasie sesji terapeutycznej, podczas której zaczyna kwestionować, czy to co widzi wraz z nim samym, jest prawdziwe. Oprócz tego jeden ze spotów pokazuje nam sesję siostry Hallera, Amy (Katie Aselton), oraz Syd (Rachel Keller).

Serial jest pierwszym telewizyjnym nawiązaniem do serii filmów X-Men. Opowiada historię Davida, u którego w wieku dziecięcym została zdiagnozowana schizofrenia. Od tego czasu więcej życia spędził w szpitalach psychiatrycznych niż poza nimi. Kiedy podczas jednego ze swoich pobytów poznaje Syd, zaczyna się zastanawiać, czy głosy w jego głowie oraz wizje nie są wynikiem czegoś kompletnie innego niż zdiagnozowana choroba; co jeśli David jest mutantem?

Źródło: ComicBookMovie.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Plakaty postaci drugiego sezonu „Legionu” od FX!

Nie ma co ukrywać, że całkiem sporo fanów czeka na drugi sezon Legionu. Jest to najpewniej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *