PANTEON / NEWSY / [NEWS] Cress Williams jako Black Lightning w serialu The CW

[NEWS] Cress Williams jako Black Lightning w serialu The CW

The CW obsadziło główną rolę w serialu Black Lightning. Cress Williams zgodził się powołać do życia superbohatera od DC.

Podążając za ostatnimi przeciekami u The CW dowiedzieliśmy się, który aktor został wybrany do zagrania Jeffersona Pierce’a. Weteran telewizyjny z ponad 20-letnim stażem, Cress Williams, został obsadzony w roli superbohatera na emeryturze, który musi ponownie przywdziać strój swojego dawnego alter-ego kiedy jedna z jego córek trafia do gangu.

Williams, na przestrzeni lat, pojawił się w wielu serialach, m.in. Skazany na śmierć, Beverly Hills: 90210, Star Trek, oraz Doktor Hart. Ma też wcześniejsze doświadczenia w adaptacjach DC, bowiem wcielał się w Barona Sunday w serialu Lois&Clark: Nowe przygody Supermana.

Black Lightning zostanie napisany i wyprodukowany przez małżeństwo Salima i Marę Brock Akil oraz Grega Berlanti. Jeszcze nie ustalono daty premiery.

Źródło: ComicBookMovie

AUTOR Martyna

Bardziej filmy niż seriale (aczkolwiek bardzo lubię "Doctor Who" i "Supernatural"). Bardziej Marvel niż DC (aczkolwiek "Young Justice" przyjemnie się oglądało). A Błażej zawsze denerwuje tak samo :P

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Batman Ziemia Jeden tom 3.

Od ponad dekady w mniejszym lub większym stopniu jestem zmuszony narzekać na większość rozwiązań w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *