PANTEON / NEWSY / [NEWS] Cameron Monaghan z „Gotham” chciałby zagrać Carnage’a

[NEWS] Cameron Monaghan z „Gotham” chciałby zagrać Carnage’a

Premiera Spider-Man: Homecoming coraz bliżej (14 lipca w Polsce), a Sony pracuje coraz ciężej nad stworzeniem swojego własnego uniwersum Pajęczaków. Ogłoszenie Venoma oraz obsadzenie Toma Hardy’ego w roli Eddiego Brocka – najbardziej znanego nosiciela symbionta – było jednym z pierwszych ruchów studia. Teraz pozostaje tylko kwestia tego, kto dostanie rolę Carnage’a.

O tym, że to własnie Carnage będzie głównym złoczyńcą w Venomie informowaliśmy naszym fanpage’u na Facebooku. Od tamtego czasu nie ujawniono żadnych nowych informacji na temat filmu. Jak to jednak bywa po takich ogłoszeniach, kilku aktorów wyraziło chęć odegrania roli Cletusa Kassady’ego. Jednym z nich jest Cameron Monaghan, najbardziej znany ze swoich ról W Gotham, gdzie gra Jerome’a Valeskę oraz Shameless, gdzie gra Iana Gallaghera.

Aktor wyraził swoją chęć zagrania Carnage’a na swoim profilu na Twitterze po tym, jak jeden fan zasugerował, że Monaghan nadawałby się do tej roli idealnie.

Na pewno na korzyść Monaghana działa jego występ jako Valeska w Gotham. Nie można mu również odmówić talentu aktorskiego. Jedyną przeciwnością może być różnica wieku między nim a Tomem Hardym – Monaghan ma 23 lata, a Hardy 39. Ale kto wie, może talent aktorski przeważy szalę?

Venom jest pierwszym filmem w planowanym przez Sony Pajęczym Uniwersum. Do niego ma dołączyć film o Black Cat oraz Silver Sable, Silver & Black. W roli Eddiego Brocka zobaczymy Toma Hardy’ego. Na ten moment film nie ma jeszcze reżysera, ani scenariusza. Data premiery również nie została podana.

Źródło: Twitter.com/CameronMonaghan

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] „Amazing Spider-Man” #789 i „Venom” #155 – podgląd

Marvel Legacy najwyraźniej trzyma się swojej obietnicy odnośnie przywrócenia bohaterów wchodzących w skład nowego eventu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *