PANTEON / NEWSY / [NEWS] Black Bolt w „Inhumans” obsadzony!

[NEWS] Black Bolt w „Inhumans” obsadzony!

Serial Inhumans skupi się wokół Rodziny Królewskiej, na której czele jako król stoi Black Bolt. Jego moc – głos tak mocny, że nawet szept mógłby zniszczyć miasto – sprawia, iż jest postacią cichą i enigmatyczną. Od teraz wiemy już, kto wcieli się w niego w serialu.

Rola ta przypadła Ansonowi Mountowi (Hell on Wheels). Dołączył on do Iwana Rheona (Gra o Tron), którego zobaczymy w roli Maximusa, brata Black Bolta.

Obaj producenci serialu, Jeph Loeb i Scott Buck są przekonani, że Mount jest odpowiednim wyborem do tej roli:

Ansonowi spodobało się zadanie odegrania postaci, która może komunikować się tylko i wyłącznie w ciszy. Jego entuzjazm połączony z imponującą, niemalże królewską personą sprawiły, że od razu wiedzieliśmy, iż on jest naszym Black Boltem.

Reżyserią dwóch pierwszych odcinków Inhumans, które zadebiutują w kinach IMAX, zajmie się Roel Reine (Wyścig ŚmierciBlack Sails). Dokładna data premiery nie jest znana; na ten moment wiadomo, że na pewno odbędzie się ona we wrześniu tego roku. Serial jest produkowany we współpracy Marvel Television oraz stacji ABC, gdzie będzie można zobaczyć serial w jesiennej ramówce.

Źródło: Deadline.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Batman: Ego i inne opowieści

Darwyn Cooke był artystą, który pomimo dość niewielkiej liczby komiksów w dorobku, zasłużył na miano …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *