PANTEON / NEWSY / [NEWS] Batmobil z „Justice League” na SDCC!

[NEWS] Batmobil z „Justice League” na SDCC!

San Diego Comic Con dopiero ruszył, a za nami już pierwsze oficjalne odsłonięcie najnowszej wersji Batmobilu.

Fani oczekują, że właśnie podczas SDCC pokazany zostanie kolejny zwiastun Justice League. Na to muszą jeszcze troszkę poczekać, ale dostali przedsmak filmu, kiedy oficjalnie odsłonięty został Batmobil z wyżej wymienionego filmu podczas Nocy Podglądów w wigilię San Diego CC.

Jak widać na powyższych zdjęciach, jest to pojazd, który dane nam było zobaczyć już w Batman v Superman czy Suicide Squad. Najnowsza wersja ma jednak kilka udoskonaleń i zmian.

Co do informacji na temat Justice League, postaramy się na bieżąco przekazywać Wam wszystkie najważniejsze doniesienia z SDCC.

Premiera Justice League wyznaczona jest na 17 listopada tego roku. W rolach głównych zobaczymy Bena Afflecka, Gal Gadot, Jasona Momoę, Ezrę Millera, Raya Fishera i Henry’ego Cavilla.

Źródło: Twitter.com/Fandango

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Egmont w Lutym

Egmont tradycyjnie udostępnił grafiki aktualnych premier. Chyba najciekawszymi pozycjami najnowszego zestawienia jest powrót fenomenalnych 100 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *