PANTEON / NEWSY / [NEWS] American Horror Story wystraszy nas jeszcze trzy razy!

[NEWS] American Horror Story wystraszy nas jeszcze trzy razy!

Wygląda na to, że serial Ryana Murphy’ego szybko nie opuści ekranów. Twórca potwierdził sezony 8 i 9. Reżyser w ubiegłym roku ogłosił, że akcja sezonu siódmego (podobnie jak dwóch ostatnich), będzie rozgrywać się w czasie teraźniejszym. Jak na American Horror Story przystało, nie znamy żadnych szczegółów oprócz tego, że na ekrany wróci Sarah Paulson i Evan Peters, a premiera tradycyjnie odbędzie się we wrześniu.

Tymczasem inny, nagradzany serial Murphy’ego zmienił datę premiery. American Crime Story 2 pojawi się na ekranach dopiero w roku 2018. Przedłużenie Scream Queens wciąż pozostaje zagadką, lecz szanse na to są bardzo małe, ostatnie odcinki zgromadziły przed telewizorami niewielką liczbę widzów. Zapowiadają się  pracowite lata dla Murphy’ego. American Horror Story zebrało aż 15 nagród Emmy.

AUTOR Maja Głogowska

Nastolatka wychowana przez Hollywood. Uwielbia szeroko pojętą popkulturę i sztukę. Jeżeli spotkalibyście się na ulicy pewnie gloryfikowałaby Nintendo i gry ekskluzywne Playstation, a jakbyś poprosił ją o polecenie filmu to zasugerowałaby seans "The Florida Project". Wierny żołnierz batalionu Archie Comics.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Head Lopper & Wyspa albo Plaga Bestii

–  Norgal! Co jest najlepsze w życiu? – zapytała głowa Agaty, Błękitnej Wiedźmy. – To …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *