PANTEON / NEWSY / [NEWS] „Amazing Spider-Man” #789 i „Venom” #155 – podgląd

[NEWS] „Amazing Spider-Man” #789 i „Venom” #155 – podgląd

Marvel Legacy najwyraźniej trzyma się swojej obietnicy odnośnie przywrócenia bohaterów wchodzących w skład nowego eventu z powrotem do korzeni. Parker powraca do Daily Bugle, a Venom/Eddie Brock rozpoczyna nowy rozdział.

Tej jesieni w serii Amazing Spider-Man wystartuje rozdział pod tytułem The Fall of Parker. Peter powróci do Daily Bugle po tym, jak je status technicznego magnata i milionera przestanie być aktualny. Nie zostanie on jednak fotografem dla gazety. Scenarzysta serii, Dan Slott, zapowiada coś zupełnie nowego. W tym rozdziale zobaczymy również starych przyjaciół i wrogów Spider-Mana, jednak zostaną oni przedstawieni w całkiem nowy sposób.

Scenariuszem zajął się już wcześniej wspomniany Dan Slott, oprawa graficzna przypadła Stuartowi Immonenowi, a główna okładka jest dziełem Alexa Rossa. Amazing Spider-Man #789 będzie pierwszą częścią The Fall of Parker.  Zeszyt ma się pojawić na półkach tej jesieni.

Również Venom/Eddie Brock powrócą do swoich korzeni w ramach Marvel Legacy. Venom #155 jest pierwszą częścią rozdziału Lethal Protector, w którym symbiont będzie walczył m. in z Kravenem. Scenariusz do tego zeszytu napisał Mike Costa, a oprawą graficzną oraz główną okładką zajął się Mark Bagley. Numer ten również ma pojawić się na półkach sklepowych tej jesieni.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Amazing Spider-Man J. Michaela Straczynskiego. Tom 1

Co to było za fascynujące doświadczenie! Zdawałem sobie sprawę z dość pozytywnego odbioru runu J. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *